Попереджено контрабанду майже 5 кілограмів кокаїну...

За процесуального керівництва прокуратури Сумської області співробітниками Служби безпеки України центрального апарату та Сумської області спільно з Цивільною гвардією Королівства Іспанії у взаємодії зі Службою зовнішньої розвідки України попереджено контрабанду в нашу країну майже п’яти кілограмів кокаїну.

Установлено, що наркотики переправлялись міжнародними поштовими перевезеннями з однієї країни Центральної Америки транзитом через Іспанію. Щоб уникнути викриття, кокаїн наркоділки заховали в електроприладах.

Однак правоохоронці Королівства Іспанії виявили та вчасно вилучили заборонену речовину. З метою викриття організатора наркобізнесу до України відправили вже муляж наркотиків.

Далі до справи долучились українські правоохоронці, які задокументували факт отримання посилки кур’єром та передачі кінцевому адресату.

Ним виявився 38-річний житель м. Київ, який вже підозрюється в незаконному обігу наркотичних засобів і перебуває під заставою в 1 млн грн.

У рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 15/ч. 3 ст. 305 (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів у особливо великих розмірах) КК України вирішується питання щодо отримання доказів з іспанської сторони та призначення відповідних експертиз.

Досудове слідство триває, повідомив сайт sumy.gp.gov.ua

Нагадаємо, що інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі ПОДІЇ, що співробітники Служби безпеки України блокували у Сумській області контрабанду товарів на територію нашої держави з Російської Федерації та у зворотному напрямку…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.