Хто найкращий держслужбовець на Буринщині?

У Буринській районній державній адміністрації відбувся щорічний конкурс «Кращий державний службовець»

У ньому взяло участь 30 державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, з них 10 державних службовців – у номінації «Кращий керівник» та 20 державних службовців – номінації «Кращий спеціаліст».

Учасники конкурсу проходили он-лайн тестування на офіційному сайті НАДС, розв’язували ситуативні завдання щодо складання ділових документів та практичні завдання з володіння учасниками конкурсу персональним комп’ютером.

За підсумками виконаних завдань членами оргкомітету будуть визначені переможці І туру у відповідних номінаціях.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.