Глухівчанці Ганні Кривонос, чемпіонці світу з біатлону, таки виділять кошти для придбання житла

Про це йшла мова на зустрічі голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка і голови Сумської обласної ради Володимира Токаря зі спортсменкою та її мамою, тренером, головою обласної федерації біатлону, керівником управління молоді та спорту ОДА, представниками СТ «Динамо».

«Є спільна ініціатива обласної ради та облдержадміністрації допомогти Ганні у придбанні житла, – наголосив Володимир Токар. – Біатлоністи прославляють Сумщину. Тому ми всіляко намагаємося приділяти увагу цьому виду спорту. У гуртожитку Барси виділені місця для проживання юних спортсменів, було направлено 50 тисяч грн. на освітлення лижоролерної траси для тренувань у вечірній час. Зараз, коли ми дізналися про умови, в яких проживає наша біатлоністка, було прийняте рішення фінансової допомоги задля вирішення житлового питання».

Тренер спортсменки Олександр Москаленко каже, що неодноразово звертався за допомогою до Глухівського міського голови, втім той навіть не прийняв запрошення відвідати базу, де тренуються біатлоністи. Тим більше – виділяти кошти на житло, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Зокрема, Микола Клочко подякував Ганні Кривонос за перемоги, завдяки яким вона прославляє Сумщину, привітав зі срібною нагородою чемпіонату світу з біатлону серед юніорів в Естонії, і зазначив: «Влада і депутати повинні підтримувати спорт, а не піаритися на таких ситуаціях, яка склалася у Ганни. Тому що одна справа – бігати і кричати, як дехто робить, а інша – просто допомогти».

Присутні дійшли згоди, що багаторазовій чемпіонці України, Європи та світу з біатлону серед юніорів Ганні Кривонос буде виділено на придбання власного житла 500 тисяч грн. Половина суми – з обласного бюджету, іншу надасть Федерація біатлону України.

Спортсменка та її мама подякували керівництву області за такий подарунок. Ганна пообіцяла, що тепер ще краще боротиметься за нагороди, оскільки з її плечей спав тяжкий тягар – постійні думки, де взяти гроші на квартиру.

До цього Ганна з мамою жила в майже непридатній для житла хатині в місті Глухові. І це, звичайно, викликало чималий резонанс – чемпіонка, гордість Глухова, Сумщини та України «перебивалася» у відверто жахливих умовах…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.