Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, завітав до обласного спеціалізованого будинку дитини

Володимир Токар, голова Сумської ради, сьогодні, 1 червня 2020 року, завітав до обласного спеціалізованого будинку дитини...

Він оглянув приміщення, ознайомився з умовами перебування малечі у закладі, поспілкувався з керівництвом та вихователями.

Нині тут перебуває 75 дітей, з яких 20 – інваліди. Найменшому вихованцю закладу немає ще й місяця, а найстаршому – понад 7 років. Є тут навіть трійня. За словами директора будинку дитини Галини Литвиненко, їхній заклад розрахований на дітей віком до 4 років. Але зараз через законодавчі і територіальні колізії немає куди переводити старших дітей.

«Треба вирішувати це питання і відкрити на базі будинку дитини відділення паліативної допомоги. Приміщень у нас вистачить», – розповіла своє бачення Галина Литвиненко.

Вона подякувала депутатському корпусу обласної ради в особі Володимира Токаря за ту допомогу, яка надходить до закладу. Завдяки коштам, виділеним на будинок дитини, вдалося зробити ремонти, купити автомобіль, медичне обладнання тощо.

«Ми повинні оточити наших маленьких дітей турботою, любов’ю і дати їм усе необхідне. Тому депутатський корпус і надалі робитиме все можливе, щоб допомогти їм жити у комфорті», – зауважив Володимир Токар.

Він із задоволенням залишився на виставу, підготовлену вихователями і малечею. Діти співали, танцювали, показували разом із вихователями цікаві постановки. Всі діти були цього дня святково вдягнені, дівчатка красиво заплетені, вихователі трішки нервували, бо в заклад приїхали гості. Вони завітали з подарунками, говорили багато теплих слів на адресу будинку дитини, його керівництва і, що найголовніше, щиро бажали дітям, аби в їхньому житті було багато любові, тепла і добра.

З нагоди свята керівник депутатського корпусу подякував співробітникам будинку малюка, особливо керівнику – Галині Литвиненко, адже саме завдяки їй заклад перебуває в такому стані. Вона – і вихователь, і мама, і порадник, і порятунок для цих дітей.

«Хочу сказати, що для мене особисто і для усього депутатського корпусу, ваш заклад – найголовніший. Бо тут знаходяться дітки, у яких немає родини. Їхня родина – це ви. Від усього серця дякую кожній з вас за те, що ви замінюєте цим малюкам маму. Упевнений, що це дуже складно і не кожна людина може впоратися з цією місією. А у вас – велике серце. В цей день я хочу побажати, щоб кожна дитинка знайшла свою родину. Якщо в закладі не залишиться жодного малюка – для нас це буде великим щастям. А для вас ми роботу знайдемо!», – звернувся до присутніх Володимир Токар.

Він побажав усім щастя, миру, любові і вручив для малечі подарунки, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.