Військові у Буринській СШ №2 імені Юрія Лавошника

У ньому взяли участь учасники бойових дій – військовий комісар Буринського районного комісаріату Віталій Бойко, водій відділу забезпечення БРВК Сергій Нагорний, спеціаліст служби захисту інформації БРВК Владислав Власкін, учителі та учні старших класів.

Бібліотекар Оксана Надженко розпочала захід із актуалізації питання щодо святкування Дня Гідності та Свободи. За допомогою відео-презентації вона нагадала про події 2013-2014 років, які сталися на Майдані.

Ведуча підкреслила, що герої, які віддали своє життя за майбутнє України увіковічені у столиці нашої держави пам’ятним знаком – «Небесна сотня Майдану», та оголосила хвилину тиші за загиблими.

Вшанування героїв Майдану Гідності та АТО продовжилося під час відео-презентації «Алея Слави Буринського району».

А серед важливих питань, які хвилюють нині молодь, такі: «Які умови пропонують жінкам для проходження військово-контрактної служби?», «Наскільки сильним є патріотичний дух українців, зокрема, чоловіків Буринського району» та інші.

Під закінчення заходу учні з вдячністю аплодували військовим та подарували їм квіти.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.