Сумщина на карантині

Із метою запобігання поширенню коронавірусу всі дитсадки, школи, заклади профтехосвіти та вищі навчальні заклади Сумщини йдуть на карантин…

Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

«Станом на сьогодні 37 відділів освіти області видали свої накази і діти вже на карантині, ще 21 відділ освіти застосовує карантинні заходи від завтра. Сьогодні-завтра ідуть на карантин всі заклади освіти, в тому числі і заклади профтехосвіти, виші, інтернати, – розповіла директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. – Завтра об 11.00 в обласному Департаменті освіти і науки буде проведена селекторна нарада з керівниками закладів освіти, під час якої ми говоритимемо, як організовувати інші форми навчання – дистанційну та індивідуальну».

Переносяться на квітень і пробне зовнішнє незалежне оцінювання та всеукраїнський етап олімпіад. Наразі вирішується питання щодо відкриття чергових груп у навчальних закладах для тих дітей, батьки яких працюють і не мають можливості залишити дитину вдома, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.