До Бурині завітав колишній Президент…

«Завжди приємно, коли школу відвідують колишні учні, випускники. А вдвічі приємніше, коли із цікавою справою. До о нас завітала Анастасія Конопленко, наш колишній Президент школи.

Дівчина провела профорієнтаційний урок для учнів 11 класів, познайомила з правилами вступу та навчання у Київському національному університеті культури і мистецтв. А також запросила на день відкритих дверей цього навчального закладу, який відбуденться 30 березня 2019 року.

Анастасія, хоч і навчається на першому курсі, та вже має певний досвід організації та проведення різних заходів.

Тому поділилася ним з одинадцятикласниками.

А саме запропонувала правила успішного ведення сторінок в соціальних мережах, склала конкретні поради.

Велика подяка цій активній дівчині!» – про все це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.