Юні талановиті вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» з Бурині вибороли друге місце на престижних обласних змаганнях

Відбувся обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання…

З метою залучення дітей до науково-технічної творчості, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку та організації їх змістового дозвілля в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У конкурсі взяли участь 45 вихованців гуртків початково-технічного напряму 16 закладів позашкільної освіти Сумщини. Серед них були вихованки комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» Могилко Римма та Шуть Світлана (керівник Віталій Колесник).

Вони пройшли теоретичне тестування, виготовляли моделі транспортної техніки та моделі планера, брали участь у змаганнях на дальність польоту.

За підсумками трьох етапів конкурсу команда комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» виборола друге місце.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.