У Бурині працює Інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр Буринської міської ради - це установа, яка створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами у віці від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

У центрі ведуть прийом практичний психолог Турищева Вікторія В'ячеславівна, вчитель-логопед Топчієва Наталія Олегівна, вчитель-реабілітолог Колесник Віта Анатоліївна.

За додатковою інформацією можна звернутись до директра центру Чугай Олени Миколаївни за телефоном 2-12-65, або за адресою: місто Буринь, вул. Незалежності, 8, повідомляє офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.