У Буринській міській раді пройшов вертеп

Щороку християнські родини з настанням величного свята Різдва чекають у своїх домівках на прихід вертепу. Такий собі мандрівний театр, який з хати до хати прославляє новонародженого Ісуса Христа у Вифлеємі.

До Буринської міської ради з різдвяним ляльковим вертепом завітали учні Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю.М.Лавошника.

Глядачами святкового дійства стали працівники міської ради, які з цікавістю переглянули сюжет біблійної історії з життя Ісуса Христа, майстерно виконаний юними буринцями.

Від імені всієї міської ради і зокрема міського голови школярам, їх наставникам педагогам подякував за виступ і вручив солодощі секретар міської ради Володимир Писаний, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.