У Буринській школі відбулася «виховна перерва»

20 листопада 2018 року відзначався Всесвітній день дитини…

Саме в цього дня резолюцією 44/25 Генеральної ансамблеї ООН від 20 листопада 1989 року була прийнята Конвенція ООН про права дитини, що є основним міжнародним документом із захисту прав дітей.

З цього приводу начальник Буринського бюро правової допомоги Бондаренко Марія спільно з соціальним педагогом Буринської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів ім. Кравченка Лістуновою Наталією провели «виховну перерву» серед учнів 5 класів.

Під час неї школярі в ігровій формі згадали свої права та обов'язки.

А від Марії Бондаренко отримали брошури «Твої права – твій надійнй захист».

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.