У Бурині виховують справжніх патріотів України

Найкраща у світі — моя Україна,

Її обереги — верба і калина.

Бо нам найрідніша Вітчизна і мати.

То як же нам, дітям, її не кохати?

Про найдорожче серцю кожної людини – про Батьківщину, про рідний край, про народні звичаї йшла мова у виховному заході «З Україною у серці».

Свято було проведено з учнями 2-А класу класоводом Новик Ганною Василівною та вихователем Овчинка Світланою Валеріївною.

Метою заходу було поглибити знання учнів про нашу Україну; виховувати патріотів держави, повагу до її символів, бажання стати гордістю своєї Батьківщини.

Діти із задоволенням читали вірші, співали пісні, танцювали флешмоб, прославляючи рідну Україну.

На завершення свята школярі із задоволенням поласували смачним короваєм.

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.