Учні Бурині приєдналися до онлайн-уроку в системі Cisco Webex, і…

День безпечного Інтернету 2018 відбувався під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе».

День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі.

Це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно, і скористалися позитивним досвідом експертів.

Не так давно Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC провели для школярів 8-11 класу цей день разом зі всім світом.

Наші учні також активно приєднались до онлайн-уроку в системі Cisco Webex та отримали сертифікати.

Вітаємо!

Про все це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.