Про таланти на Буринщині

Сьогодні, 21 березня 2018 року, розпочався огляд-конкурс «Таланти твої, Буринщино!»

Зокрема, таланти та здібності представили учні Черепівської, Михайлівської загальноосвітніх шкіл та Миколаївського навчально-виховного комплексу.

Слыд відзначити, що конкурсанти продемонстрували доволі високу сценічну культуру, естетичні костюми, які відповідали сценічним образазам.

До слова, як і у попередні роки, лейтмотивом огляду-конкурсу стала патріотична тематика «З Україною в серці».

Від сектору молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації дирекції Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів вручені Державний герб та Державний прапор України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.