На Сумщині за попередню добу не зафіксовано смертельних випадків від коронавірусу…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 54 жителів (Конотоп – 14, Конотопський р-н – 2, Кролевецький р-н – 4, Лебедин – 8, Лебединський р-н – 3, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 2, Ромни – 1, Суми – 12, Сумський р-н – 5, Тростянецький р-н – 2).

Таким чином, станом на сьогодні, 8 лютого 2021 року, в Сумській області зафіксовано 46512 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 630 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

А від COVID-19 в Сумській області одужали 43811 хворих, з них за минулу добу – 60 (Білопільський р-н – 5, Краснопільський р-н – 1, Суми – 41, Сумський р-н – 13).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.