Отруїлися троє маленьких дітей…

На Сумщині поліція розпочала перевірки за фактами отруєння малолітніх дітей ..

Вихідними днями троє малюків потрапили на лікарняні ліжечка з отруєнням медикаментами та побутовою хімією.

Правоохоронці перевіряють обставини цих подій і закликають батьків більш ретельно доглядати за своїми дітьми.

У першому випадку дворічна дитина випила антисептичний засіб для рук, у другому – чотирирічний хлопчик ковтнув розчинник.

Ще один хлопчик, віком трьох років, госпіталізований з отруєнням медичними препаратами.

Дільничні офіцери поліції та слідчі проводять перевірки і встановлюють обставини цих подій, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.