На Буринщині вже є третій випадок захворювання на коронавірус

Про нього повідомив директор Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збаражський під час брифінгу в Сумській державній адміністрації, який відбувся сьогодні, 5 червня 2020 року.

Захворіла жінка із села Чернеча Слобода.

Вона хотіла влаштуватися на роботу в Києві, здала тест на COVID-19 та повернулася додому очікувати результат.

Результат виявився позитивний.

Хвора перебуває вдома на самоізоляції.

Також встановлюється коло контактних осіб, проводиться дослідження зразків їх біоматеріалів.

Серед контактерів є і 4 родичі жінки.

Вони теж перебувають на самоізоляції.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що в Бурині до цього моменту зафіксовано ще два випадки захворювання на коронавірус…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.