На Сумщині за останню добу нові випадки захворювань на коронавірус зафіксовані в Бурині, Сумах та Тростянці

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 5 червня 2020 року, в Сумській області було зафіксовано 188 випадків захврювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу в області зафіксували 4 випадків зараження Covid-19 (м. Суми - 2, Буринь - 1, Тростянець - 1).

Таким чином, станом на 6 червня 2020 року, в Сумській області зафіксовано 192 випадків захврювання на коронавірусну інфекцію.

Відзначимо, що від коронавірусної інфекції на Сумщині одужали 158 хворих, з них 3 - за минулу добу (м. Суми - 2, Роменський район - 1)

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 49 випадків захворювання, у Сумському районі - 12, м. Охтирка - 4, м. Конотоп - 14, Конотопський район - 26, м. Кролевець - 23, Кролевецький район - 8, м. Шостка - 14, м. Тростянець - 2, Тростянецький район - 3, Роменський район - 2, Недригайлівський район - 1, м. Ромни - 8, Глухівський район - 2, м. Глухів - 5, Буринь - 2, Буринський район - 1, Охтирський район - 1, м. Лебедин - 1, Білопільський район - 14.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.