На Сумщині станом на 5 травня 2020 року зафіксовано нові захворювання на коронавірус

Про це сьогодні, 5 травня 2020 року, на брифінгу в Сумській обласній дкржавній адміністрації повідомив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру Михайло Мацюк.

За його словами, у вчорашню статистику (про яку інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідомляв у розділі МЕДИЦИНА) вони не потрапили, оскільки результати ПЛР-тесту були готові вже після 22 години, коли дані передаються в Міністерство охорони здоров’я.

Серед захворілих шестеро працівників супермаркету «Сам маркет» на Петропавлівській, 76, де 2 травня 2020 року в однієї з продавчинь виявили коронавірусну інфекцію.

Отже, на на сьогодні, 5 травня 2020 року, в Сумах вже є не 13, а 21 людина інфікована COVID-19.

Також один новий хворий є і в Глухові...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.