Коли чекати піку захворюваності на коронавірус у Сумській області?

Пік захворюваності на коронавірус слід чекати в другій половині квітня 2020 року…

Такий прогноз висловив виконуючий обов’язки директора Сумського обласного центру МОЗ України Володимир Збаражський під час пресконференції в Сумській обласній державній адміністрації сьогодні, 01 квітня 2020 року. Він попередив, що пік захворюваності на COVID-19 очікується у другій половині квітня, оскільки люди, які повернулися з-за кордону, не дотримуються самоізоляції.

До слова, не всі жителі області дотримуються карантину, виходять на вулиці, гуляють у парках, лісових масивах…

За словами Володимира Збаражського, на Сумщину до 17 березня 2020 року з-за кордону повернулось понад 5 тисяч людей, близько 740 осіб − з Росії.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМСПІЛЬСТВО розповідав, що за інформацією Романа Грищенка, голови Сумської обласної державної адміністрації, з моменту введення карантину через область транзитом проїхали понад 30 тисяч громадян.

А безпосередньо на Сумщину повернулися 7 тисяч осіб…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.