На Сумщині є уже 19 хворих на коронавірус

Станом на 10 годину сьогодні, 1 квітня 2020 року, Центр громадського здоров’я України повідомив про 19 випадків захворювання на коронавірус у Сумській області, з них 2 – уже привели до смерті хворих.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав на своїх сторінках, що обидві жінки померли в Конотопській центральній районній лікарні…

До слова, результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 669 випадків COVID-19, з них 17 – смертельні.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.