Коронавірус уже в Україні…

Перший випадок коронавіруса на українській території виявлено в Чернівцях.

Про це 3 березня 2020 року повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу в Кабміні.

Вірус виявлено у чоловіка, який приїхав до України на машині з Євросоюзу.

«Чоловік і жінка подорожували по Європі. Після появи симптомів, вони були самоізольовані. Їм було проведено тестування. Як я вам раніше говорив, вчора у нас було чотири випадки підозри. Сьогодні був підтверджений один. Ми працюємо в звичайному штатному режимі. У нас відпрацьований чіткий алгоритм роботи», – сказав головний санлікар України Віктор Ляшко.

Зараз чоловік госпіталізований.

«Контактних осіб небагато, вони всі відомі епідеміологам, зараз вони перебувають в режимі самоізоляції», – заявив Віктор Ляшко. – Найближчий контактний хворого – його дружина. У неї немає ніяких симптомів, але з нею в постійному контакті лікарі. У пари не було ніяких контактів з близькими, вони були самоізольовані в своїй квартирі».

Нині українська влада зв'язуються з країнами, де побувала подружня пара.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.