Медичні заклади первинної ланки на Сумщини отримали за січень 2020 року 41 мільйон гривень

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Сумськоъ обласної державної адміністрації, в області 71 заклад уклав договори з Національною службою здоров’я України про надання медичної допомоги.

За січень 2020 року від Національної служби здоров’я України заклади отримали коштів на загальну суму 41 млн гривень, що складає 84,0 відсотка від бюджету на первинну ланку.

Разом з тим місцеві органи влади продовжують виділяти кошти на підтримку медзакладів. Так, найбільшу фінансову підтримку медичним закладам первинної ланки надають органи місцевої влади Конотопського та Роменського районів (30,2% та 54,7% від бюджетів медзакладів відповідно), об’єднані територіальні громади смт Шалигине – 52% та с.Береза – 40,9% Глухівського району, с. Бочечки – 36,1% Конотопського району, с. Комиші – 58,8% та смт Чупахівка – 36,0% Охтирського району, с. Постольне – 49,4%, с. Верхня Сироватка – 39,7%, с. Нижня Сироватка – 36,2%, смт Хотінь – 34,8%, с. Бездрик – 38,1% та с. Миколаївка – 41% Сумського району.

Із 71 закладу охорони здоров’я, що уклали договори з НСЗУ, комунальної форми власності – 50, у тому числі 2 обласних (обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань) та Сумська центральна районна клінічна лікарня, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.