Сільські амбулаторії отримали нові медавтомобілі

7 нових машин моделі Renault Duster отримали Соснівська, В. Самбірська, Пекарівська, Гружчанська, Дубов’язівська, Вирівська та Попівська сільські амбулаторії на Конотопщині, повідомив інтернет-портал http://konotop.in.ua/

Завдяки об’єднанню зусиль влади різних рівнів cлужбовий автотранспорт закуплений за рахунок субвенції з державного бюджету (3 334 900 грн). Кожен із цих автомобілів – для порятунку життя. У районі багато віддалених населених пунктів. Радіус медичного обслуговування становить понад 35 кілометрів.

Ключі від новеньких швидких вручили завідувачам амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Головною перевагою «Рено Дастер» є те, що вони мають спеціальну комплектацію: підвищену прохідність та кліренс.

Адже при поганих погодних умовах ці машини мають дістатися до кожної хати в селі, навіть найвіддаленішої. І саме колісна база 4/4 допоможе виконати нашим лікарям свої непрості завдання за будь-яких погодних умов.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.