Із життя пішов відомий лікар на Сумщині

Пішов із життя сумський лікар-хірург Василь Павлович Журавель.

Він працював у Медслужбі Управління внутрішніх справ у Сумській області, разом зі зведеним загоном сумських правоохоронців кілька разів перебував у зоні АТО.

«Кажется, я знаю Василия всю жизнь. Сколько пройдено вместе маршрутов в больших горах, десятки раз мы поднимались вместе на зимнюю Говерлу, где он был врачом на детских альпиниадах ,сколько всего сказано за годы дружбы… В 2006 году на пике Визбора Вася спасал мою голову после камнепада и я жива. Деликатный мягкий человек… Всегда за женщин…Надежный безотказный друг…Тяжелейшая потеря… Соболезнования родным и близким…», – написала на своїй сторінці у Фейсбуці керівник клубу туристів-альпіністів «Абалаківець» Віра Паненко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.