Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд «Лінія Життя» взяла участь у передачі «Говорить Україна» на телеканалі «Україна»

Сьогодні, 06 листопада 2019 року, на телеканалі «Україна» відбувся запис наступної телепередачі «Говорить Україна».

Передача присвячена допомозі хворій Маргариті Смілянець.

На ній були експерти та Михайло Загрійчук, заступник міністра Міністерства охорони здоров’я України, лікар-хірург, науковий співробітник в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.

У передачі взяла також участь Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд «Лінія Життя», яка нині проживає в місті Буринь (на світлині).

Також тут була присутня й Маргарита Смілянець, мама п'ятьох діток, якій терміново потрібні кошти на пересадку легенів…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА, їй потрібна термінова матеріальна допомога на операцію. Операцію теж потрібно робити терміново...

Тел. для довідок: +380931540989 Смілянець Маргарита

Картка 4149 5001 4073 4305 Райфайзен Банк Аваль - Смілянець Маргарита.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.