Сумська обласна дитяча клінічна лікарня тепер має сучасний реанімобіль

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня» Ігор Змисля зауважує, що це – неоціненний подарунок новонародженим дітям та лікарям-неонатологам Сумщини, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Реанімобіль марки «Citroen Jumper» коштує 3,5 млн. грн. Він обладнаний апаратом штучної вентиляції легень для дітей та новонароджених, монітором життєво-важливих функцій, пульсоксиметром з датчиками, транспортним кувезом, відсмоктувачем, нагрівачем інфузійних розчинів, шприцевим насосом, дихальним мішком багаторазового використання, сумкою-термоконтейнером та іншим медичним оснащенням.

За словами Ігоря Змислі, урочисте вручення ключів та документів на реанімобілі, закуплені Фондом Рината Ахметова для обласних дитячих лікувальних закладів, відбулося в Києві ще на початку жовтня. Захід пройшов за участі перших осіб держави та міністерства охорони здоров’я України. Загалом проект «200 швидких для України» реалізується з липня 2019 року за особистим рішенням засновника Фонду Ріната Ахметова. Всі обласні дитячі лікарні, а саме виїзні неонатологічні бригади, отримали сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги, обладнані висококласним обладнанням, яке врятує десятки маленьких життів.

«За рік виїзною реанімаційною бригадою для новонароджених дітей обслуговується близько 300 хворих немовлят з лікувально-профілактичних закладів області та міста Суми, - говорить Ігор Змисля. – Тому оснащення виїзної неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії реанімобілем класу «С» є для нас дуже вагомим. Транспортування новонародженого має проводитися у спеціальному транспортному модулі, що забезпечує термонейтральне середовище на весь час транспортування, проведення штучної вентиляції легень з наявністю необхідної кількості медичних газів, інфузійну терапію, моніторинг тощо».

Сучасний реанімобіль уже прибув до обласної дитячої лікарні.

Наразі проходить процедура документального оформлення, і вже найближчим часом хворі новонароджені діти Сумської області транспортуватимуться в належних умовах з отриманням всієї необхідної допомоги.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.