На благодійницькій акції на лікування юного Андрія Грищенка назбирано понад 15 тисяч гривень…

Сьогодні, 06 червня 2019 року, в Бурині громадська організація «УкрФонд Лінія Життя» (голова - Наталія Кузнєцова-Віноградова), яка входить до «Українського альянсу гемофілії та супутніх захворювань», спільно з начальником Буринського бюро правової допомоги Марією Бондаренко, головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем та жителькою міста Іриною Ткачовою , взяли участь у благодійницькій акції по збору коштів на лікування Андрія Грищенка, який хворіє на Лімфому Ходжкіна (про це неодноразово на своїх сторінках розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ), і звертався до всіх небайдужих людей допомогти Андрію в лікуванні).

Акцію організувала Катерина Івченко, волонтер організації «Світоч».

До слова, під час благодійницького заходу було зібрано коштів на суму 15 тисяч 30 гривень, які будуть передані Андрію Грищенку на лікування.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.