Учасниця Всеукраїнського проекту «Майстер Шеф. Діти» Віка Підлипенська з Буринщини потребує негайної допомоги

Вікторії Підлипенській, випускниці Клепалівського НВК, що В Буринському районі Сумської області, учасниці Всеукраїнського проекту «Майстер Шеф. Діти», поставлено діагноз – лімфома Ходжкіна.

Дівчинці можна допомогти, адже за правильного лікування ця хвороба виліковна!

І Віка буде жити завдяки вашому милосердю.

Давайте усією країною допоможемо Підлипенській Вікторії перемогти недугу, звертається один з провідних в Україні телеканал СТБ до громадськості https://www.stb.ua.

Реквізити: карта ПриватБанку 5168 7573 2383 5886 на ім’я Підлипенської Наталії (мами Віки).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.