Медична реформа: як на Буринщині?

У Бурині відбулась робоча нарада стосовно функціонування закладів охорони здоров’я Буринського району.

Як на ній зауважив Василь Бойко, голова Буринської районної державної адміністрації, реформа системи охорони здоров’я має передбачати кардинальні якісні зміни всіх функцій системи…

Які нині зміни в медичній галузі Буринщини, кожен житель району може зробити висновки особисто. Адже нині йде вибір сімейних лікарів для подальшої співпраці з ними.

Віталій Старосвєт, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» акцентував увагу присутніх на зібранні на тому, що первинний і вторинний рівень надання медичної допомоги буде фінансуватися окремо.

Він запевнив, що це не погіршить медичне обслуговування населення району. Також зробив аналіз кадрового забезпечення. Зокрема, зосередив увагу присутніх на тому факті, що держава не забороняє фінансування ФАПів з бюджетів місцевих рад, тому кожна міська, сільська ради можуть співфінансувати медичні заклади району…

На світлині: медичні заклади Буринщини.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.