«Українська хвиля» на Сумщині

У видавництві «Еллада» вийшов друком літературно-мистецький альманах «Українська хвиля».Упорядник альманаху – член Національної спілки письменників України Петро Товстуха. До збірки увійшли твори літераторів Глухівщини, Сумщини, а також інших областей України.

Своїми творчими здобутками «Українську хвилю» підтримали такі особистості – Герой України, народна артистка СРСР та народна артистка України Ада Роговцева, народний артист України Валентин Бурий, колишній голова НСПУ Володимир Яворівський, а також відомі письменники та поети – Григорій Гайовий, Олег Чорногуз, Анатолій Луговський, Юрій Іщенко, Григорій Єлишевич, Віктор Терлецький.

На сторінках літературно-мистецького альманаху представлені твори давно відомих і шанованих майстрів слова – ВадимаРаєвського, Віктора Заїки, Миколи Єрохи, Петра Товстухи, Леоніда Ілляшенка, Надії Геращенко, Світлани Цінько та інших. А також –молодих авторів студентського творчого осередку.

До «Української хвилі» ввійшли й твори письменників – Івана Житника з Бурині оповідання «Запах скошених трав», і Миколи Ліщенка (с. Слобода Буринського району) прозові гуморески «Кінська ковбаса», «Земля їй пухом» та «Свіжина». Є в книзі й прекрасна поезія Аліни Жаровської, яка народилася й виросла в селі Червона Слобода, що в Буринському районі, а нині живе й працює в місті Глухів.

Твори авторів «Української хвилі» насичені громадсько-політичною тематикою, проблемами української історії та літератури.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.