Смертельна аварія на дорозі (відео)

Патрульна поліція Сумської області оприлюднила відео з місця події дорожньо-транспортної аврії, яка сталася на автодорозі Н-12 «Суми-Полтава», у районі села Кардашівка Охтирського району.

54-річний водій, керуючи автомобілем «Mercedes-Benz» з напівпричепом, не впорався з керуванням, після чого через смугу зустрічного руху виїхав за межі проїжджої частини, де наїхав на електроопору, і транспортний засіб перекинувся.

Від отриманих тілесних ушкоджень водій загинув на місці автоаварії…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.