На 30 сесії Сумської обласної ради порушувалося наболіле питання щодо забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет (відео)

На пленарному засіданні сесії Сумської обласної ради, як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, котра відбулася сьогодні, 5 листопада 2019 року, депутат Микола Ільченко порушив питання забезпечення інсуліном жителів Путивльського району.

За його словами, наразі на Путивльщині відсутні життєво необхідні ліки, а люди не мають коштів, аби закупити ці препарати за власний рахунок.

Якщо ж вчасно не ввести інсулін, то хворий на цукровий діабет може впасти в кому.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар виступив з ініціативою скликати одразу після сесії нараду, і зайнятися пошуком виходу із ситуації, що склалася, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Таке засідання відбулося.

Володимир Токар нагадав про відповідальність органів місцевого самоврядування за забезпечення препаратами інсуліну закладів охорони здоров’я, де лікуються їхні жителі. Вони повинні зараз винайти в місцевих бюджетах та виділити кошти на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет до кінця поточного року та передбачити зазначені видатки при підготовці бюджету на 2020 рік.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.