Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Сумські театри є візитною карткою обласного центру та справжнім форпостом національної культури і духовності України в цілому»

Шановні театрали та шанувальники прекрасного виду мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня театру.

Ми пишаємося, що наш край має славні театральні традиції, становлення яких закладалося понад багато десятиліть тому видатними акторами та режисерами.

Нинішнє покоління митців сумської сцени примножує здобутки своїх попередників. І доказом того слугує зростання числа шанувальників театрального мистецтва.

У репертуарі наших театрів завжди гармонійно співіснували такі проекти, які задовольняли будь-які смаки і були доступними багатьом поколінням глядачів. Сумські театри давно стали візитною карткою обласного центру та справжнім форпостом національної культури і духовності всієї України.

Попереду у вас багато нових мистецьких здобутків і я щиро вітаю театральних діячів, усіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою, з цим прекрасним святом. Від усього серця бажаю вам натхнення, благодатних умов для розвитку вашого таланту, втілення творчих задумів, для плідної та успішної праці на творчій ниві.

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.