У Бурині триває карантин…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) – єдиний інформаційний портал, який постійно висвітлює стан справ з коронавірусом у місті Буринь. Також він розповідає про те, як проходить карантинний період у районному центрі…

…Сьогодні, 31 березня 2020 року, потрібно було йти до аптеки за покупкою ліків…

До центру, від будинку, в якому живу, кілометрів 3, можливо, 4. Тобто, відстань не така вже й коротка.

Вирушив о 8 годині ранку.

До залізничної станції Путивль, що в місті Буринь, не зустрів жодної людини.

На вокзалі, як і на Привокзальній площі, теж – пусто. Навіть таксі були відсутні.

Поруч церкви також нікого.

Першими, кого я зустрів на вулиці Незалежності, були працівники комунальної служби міста. Вони вантажили сміття на трактор. Сміття у мішках.

Вулицею проїхав велосипедист. Пішохідною доріжкою йшов чоловік, який, як мовиться, був з «бодуна». Не поспішаючи він дибав до вокзалу.

До речі, коли повертався з центру до Новоселівського житлового масиву, теж його зустрів. Вигляд він мав, безсумнівно, не кращий, аніж кілька годин тому.

У міському Павловському парку зустрілася жіночка, яка кудись поспішала. Йшла вона до центру міста, можливо, й на роботу.

У парку – більше нікого. Завмер міні-футбольний стадіон – всі спортивні заходи нині заборонені.

В «Аптеку» зайшов опісля 8 години, вона працювала, і в ній скуплявся один покупець. Одночасно – можуть два на різних касах.

Тут спокійно й тихо. Є спецлінії, які не повинні перетинати покупці.

Виходячи з аптеки, біля неї вже зустрів, кількох покупців, які чекали своєї черги, щоб зайти до приміщення.

На вулиці Новоселівській зайшов до продуктової крамниці. Тут теж є спецлінії, і більше двох відвідувачів не заходить.

Продукти є. Ціни різні. Звичайно, за до «докарантиновського» періоду – вищі. Проте, мабуть, головніше, що є в продажу товари першої необхідності.

І дай Боже, щоб вони не зникали.

Звичайно, невесело. Місто спустіло.

Навіть сумно.

Однак вважаю, що карантинних заходів повинні дотримуватися всі без винятку – й городяни, і не чисельні нині гості міста.

Та найбільш важливо, щоб карантин не порушували ті, хто повернувся з-за кордону…

Адже згодом може бути й сумніше.

За інформаціями, які регулярно подає інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), у Бурині хворих на коронавірус немає.

Поки що…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Світлина автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.