Нові сторінки історії Донбасу: виставка у Бурині

Сьогодні, 6 серпня 2019 року, в Буринському районному будинку культури розпочала свою роботу пересувна виставка «Донбас: переPROчитання образу».

Експозиція підготовлена Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним Музеєм історії України і є спробою зруйнування російських пропагандистських міфів про історію і сьогодення Донбасу, які актуалізовалися в українському суспільстві в умовах гібридної війни Росії проти України.

Виставку відкрив начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець.

Потім презентаційну екскурсію провів директор Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла Попова Микола Кононенко.

Марина Біркун, керівник художній Буринського районного будинку культури.

Світлина автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.