У селі Хоружівка відкрили погруддя Олекси Ющенка

У селі Хоружівці Недригайлівського району Сумської області земляки вшанували пам'ять Олекси Ющенка.

Біля столітньої садиби, де проживали батьки поета, а нині знаходиться меморіальний музей, урочисто відкрито погруддя О. Я. Ющенка роботи сумського скульптора Олега Прокопчука.

До Хоружівки з’їхались письменники, освітяни, громадські активісти, представники місцевої влади.

Згадали добрим словом Олексу Яковича, який так любив свій рідний край, писав про нього, часто був бажаним гостем у школах Недригайлівщини. В земляцькому гурті прозвучали ліричні рядки заслуженого діяча мистецтв України О.Ющенка, багато із яких покладені на музику.

До збору коштів на пам’ятник долучилися меценати-земляки.

А всю організаційну роботу провели співробітники Недригайлівського краєзнавого музею на чолі з директором Іваном Абаровським.

Микола Гриценко («День»).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.