У Недригайлові діти повірили у себе…

У Недригайлові відбувся традиційний районний фестиваль «Повір у себе!» для дітей з функціональними обмеженнями, організований районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Недригайлівської райдержадміністрації та сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації.

Мета його найблагородніша - розкрити дитячі таланти, заохотити до цікавої справи, зібрати в коло для приємного спілкування, корисного проведення дозвілля.

Святковий захід з приводу проведення фестивалю відбувся на базі будинку дитячої та юнацької творчості і зібрав дітей з різних куточків району. Зі словами привітання до дітей звернувся директор Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Панченко.

Конкурс проводився у номінаціях художня самодіяльність та декоративно-прикладне мистецтво. В святковому залі всіх гостей зустрічала виставка робіт юних талантів-конкурсантів.

Протягом усього фестивалю зі сцени лунали пісні та вірші.

А почесне журі у складі, завідувача сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації Оксани Кучеренко, представника благодійного фонду Аліни Бриусенко, учасниці та призерки обласного конкурсу з образотворчого мистецтва Анни Канівець, учасниці обласних та міжнародних конкурсів по вокальному мистецтву Ірини Мандзюк оцінювали роботи та виступи юних талантів.

Переможцями у номінації художня самодіяльність стали: перше місце зайняла Литвиненко Юлія, друге місце – Хом’як Віталій, третє місце – Панченко Софія.

У номінації декоративно-прикладне мистецтво перше місце здобула Волкова Юлія, друге місце – Веретільник Кіріл, третє місце – Каймаканов Артем.

Завершив свято теплими словами привітання голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій Панченко.

Потім діти поспілкувалися за «солодким столом», були нагороджені почесними грамотами голови Недригайлівської районної державної адміністрації та подарунками.

Та все ж, головною нагородою для дітей стала увага й людське тепло, можливість для цікавого спілкування, відкриття власних прихованих талантів й допомога в тому, щоб повірити в себе, повідала сторінка «Недригайлівська РДА» в facebook.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.