Буринська міська рада таки не причетна до ремонту дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках регулярно й детально розповідав про ремонт загальнодержавної дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове...

Ця дорога загальнодержавного значення була включена в нинішньому 2020 році до державної програми «Велике будівництво».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках повідомляв, що Віктор Ладуха, міський голова м.Буринь, та Буринська міська рада до ремонту загальнодержавної дороги стосунку не мають…

Цьому є підтвердженням і стаття, яка надрукована на офіційному сайті Буринської міської ради.

Подаємо її без будь-яких змін.

«Ремонті роботи автомобільної дороги Т-19-10 повинні проводитись якісно

Як неодноразово повідомлялося на сайті міської ради, вздовж центральних вулиць міста Буринь (вул. Незалежності та вул. Першотравнева) проводиться ремонт автомобільної дороги Т-19-10, що знаходиться на балансі у Служби автомобільних доріг у Сумській області.

У середу, 23 серпня, працівниками підрядника - ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН» під час земляних робіт при влаштуванні стендів з інформацією про ремонтні роботи автомобільної дороги Т-19-10 було пошкоджено лінію залізничного зв’язку по вул. Незалежності.

Роботи проводилися без належного погодження як з міською радою, так із Південно-Західною залізницею, оскільки земельна ділянка, де проводилися вказані вище дії, перебуває в постійному користуванні АТ «Українська залізниця».

На разі працівниками залізниці проводяться відновлювальні роботи мережі зв’язку.

Апарат виконавчого комітету міської ради»

А хто ж найбільш причетний до того, щоб жителі Буринської ОТГ мали прекрасно відремонтовану дорогу загальною довжиною понад 11 кілометрів?

У першу чергу, ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН», яке входить до RGМ group, і робить ремонт шляху.

Також – Служба автомобільних доріг у Сумській області.

Вагомий доробок у ремонт вщент розбитого шляху Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове вніс сільський голова с.Слобода Іван Рябоконь.

Безперечно, його регулярні звернення до різних відповідних інстанцій принесли позитивний і такий бажаний результат – ремонт дороги державного значення Конотоп-Буринь-Чумакове завершується…

А щоб ця дорога була включена в 2020 році до державної програми «Велике будівництво» чимало зусиль доклав Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 від політичної партії «Слуга народу». До складу виборчого округу також входять Буринський район і місто Буринь.

На світлині: ось так виглядає відремонтована 560-метрова ділянка на вулиці Незалежності, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.