На Сумщині тривають ремонти доріг державного значення

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках регулярно розповідає про стан доріг на Сумщині і про ремонти на окремих з них…

Як повідомили в Службі автомобільних доріг в Сумській області, наразі тривають роботи на кількох шляхах державного значення…

Зокрема, відбувається капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (на м.Курськ) на ділянці км 213+260 – км 224+114.

Наразі ведуться роботи з укріплення узбіч, водовідведення, влаштування посадкових майданчиків, влаштування підходів до мостових переходів, виконується на підходах влаштування основи з ЩПС обробленої цементом 15 см.

Здійснюється поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-65 КПП«Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка» на ділянці км 119+456 – км 134+863.

Ведуться роботи з укріплення узбіч, водовідведення, влаштування посадкових майданчиків, влаштування верхнього шару товщиною 5 см зі ЩМАС-20.

Продовжується поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (від м. Недригайлів до с. Штепівка).

Проводяться наступні роботи з влаштування бортового каменю; вирівнювання профілю с додаванням щебенево-піщаної суміші типу С7; влаштування основи товщиною шару 15 см із щебенево-піщаної суміші М20, укріпленої цементом 4%; влаштування нижнього шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону щільного товщиною 10 см; влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону ЩМА-20 товщиною 5 см.

Словом, на окремих дорогах Сумської області продовжуються ремонти...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.