На Сумщині триває велике будівництво доріг…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово порушував тему ремонту доріг у Сумській області...

Нині продовжується поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-19-13 Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка на ділянці км 35+175 – км 84+400, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, наразі виконуються роботи з влаштування нижнього шару покриття; влаштування вирівнюючого шару покриття; влаштування поверхневої обробки.

Як повідомили в управлінні інфраструктури Сумської ОДА, на поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-19-13 Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка (окремими ділянками) виділено 50 мільйонів 210 тисяч гривень.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.