Тетяна Головко, заступник голови Суської обласної ради: «Треба стимулювати бізнес, навчити людину бути самозайнятою і давати роботу іншим...»

Таку, зокрема, думку висловила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час обговорення питання «Про підсумки соціально-економічного розвитку області, виконання місцевих бюджетів за 2019 рік та 5 місяців 2020 року, вжиття заходів щодо наповнення бюджету Сумської області» у ході засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Вона вважає вважає, що за останні роки втратила свою мету обласна Програма розвитку малого та середнього підприємництва, яку мав би популяризувати і впроваджувати в життя Департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА.

«Особливу увагу розвитку підприємництва повинні приділяти органи місцевого самоврядування області. На жаль, у нас немає дієвих програм у цьому напрямку ні в містах, ні в об’єднаних територіальних громадах. Усі заходи на місцях зводяться лише до нагороджень у день професійного свята підприємців», – зауважила Тетяна Головко.

Вона наголосила, що раніше, коли держава й обласна влада ставили собі за мету розвиток підприємництва, 10 відсотків бюджету мало йти на впровадження Програми. А саме: на створення бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, проведення навчань з розвитку бізнесу тощо. Але нині ці напрямки роботи відсутні.

«Кожна громада області має бути зацікавленою у створенні робочих місць. Треба стимулювати бізнес, навчити людину бути самозайнятою і давати роботу іншим. Особливо це важливо зараз, коли багато українців повернулися з заробітків. Ми, як влада, повинні зробити все, аби ці люди залишилися тут, створювали бізнес, робочі місця, платили податки, збільшуючи надходження до бюджетів усіх рівнів. Тоді ми матимемо потужну плеяду підприємців, яка дасть поштовх розвитку області», – переконана Тетяна Головко.

У зв’язку з цим заступниця голови Сумської обласної ради звернулася до Департаменту економічного розвитку щодо розробки потужної програми малого та середнього підприємництва. Серед іншого Тетяна Головко акцентувала увагу, що важливо простимулювати і місцеве самоврядування до розробки подібних документів.

Головне, – щоб вони були дієвими…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.