У місті Буринь та Буринській ОТГ триває ремонт доріг

За дорученням громадськості, яке прозвучало 14 червня 2018 року під час проведення народного віче (про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав на своїх сторінках), у місті Буринь та в Буринської ОТГ триває ремонт доріг загального користування державного значення.

Як повідомив офіційний сайт Буринської міської ради, за підтримки Буринської міської ради та небайдужих громадян ведеться ямковий ремонт дорожнього полотна по вулиці Першотравнева, що в місті Буринь, та по трасі місто Буринь – село Степанівка...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.