Горів потяг на Сумщині… (відео)

До Служби порятунку Сумщини за номером «101» надійшло повідомлення, що на залізничній станції Боромля, яка розташована в с. Новгородське Тростянецького району, сталася пожежа в кабіні дизель-потяга сполученням «Суми-Люботин».

Негайно на місце події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи, у тому числі пожежний потяг станції Смородине.

За попередніми даними, загоряння виявили в момент проведення посадки та висадки пасажирів.

Зі слів свідків пригоди, персонал потягу провів евакуацію людей, приступив до гасіння пожежі за допомогою наявних вогнегасників.

Вагон, що горів, від’єднали, а сам потяг із чотирма пасажирськими вагонами, відбуксирували до станції Смородине.

До місця події прибули пожежна команда з Боромлі, а з Тростянця – черговий караул 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Пожежу вдалося локалізувати, а потім і погасити…

Попередня причина – коротке замикання електропроводки тепловозу.

Під час пожежі ніхто не загинув і не травмувався…

Затримки в русі також не було.

Від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на місце пожежі виїжджала мобільно-оперативна група…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.