Команди Сумщини отримали переконливі перемоги в чемпіонатах України з футболу (відео)…

Матч 10 туру чемпіонату України серед аматорських команд ФК «Вікторія» (Миколаївка) зіграв удома проти ФК «Рубікон» з Київщини.

Миколаївці сильно провели другий тайм і перемогли з переконливим рахунком 4:0.

Голи у ворота гостей забили Костянтин Без’язичний – двічі, Андрій Кузьмін та Владислав Рябцев.

У цьому ж турі перемогу в Кропивницькому у грі з місцевим «Олімпіком» здобули й футболісти команди ФК «Тростянець-2» (Тростянець) з рахунком 3:1.

У тростяничан відзначилися Сергій Міхтуненко, Владислав Курило та Андрій Сліпухін.

У чемпіонаті України серед команд Другої ліги групи Б команда ФК «Альянс» з Липової Долини на виїзді переміг ФК «Енергію» (Нова Каховка) з переконливим рахунком 4:0.

Перемогу липоводолинцям принесли голи Ярослава Сидоренка, Владислава Шарая і Станіслава Шарая – двічі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.