На СУМЩИНІ вибухотехніки поліції знешкодили ворожий ударний безпілотний літальний апарат (відео)…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОЛАСТІ повідомила:

«На Сумщині вибухотехніки поліції знешкодили ворожий ударний безпілотний літальний апарат

БПЛА «Шахед» було виявлено місцевим жителем на узліссі неподалік одного із сіл Сумської області. Вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Сумській області знешкодили його бойову частину.

Кілька днів тому, під час проведення росіянами чергової повітряної атаки України, силами протиповітряної оборони було збито ще один «Шахед».

Ударний безпілотний літальний апарат ворога наші захисники приземлили досить вдало: він упав на узліссі далеко від людських осель та не здетонував.

Виявив його місцевий житель, який вранці після повітряного нальоту їхав на своє поле.

Тож саме він і повідомив правоохоронців про небезпечну знахідку, зателефонувавши на лінію поліції 102.

Співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області, через кілька годин після отримання повідомлення прибули на місце події.

Для роботи з небезпечною зброєю ворога правоохоронці застосували спеціальне обладнання, а саме противибуховий костюм сапера, який надали вибухотехнікам наші закордонні партнери.

Мобільна група поліцейських саперів відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області, оглянувши пошкоджений БПЛА, дистанційним шляхом відокремила бойову частину від корпусу, а потім вивезла її в безпечне місце для знищення шляхом підриву.

Начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк розповідає, що «цей тип ворожої зброї має загальну масу близько 200 кілограм, а вага уламково-фугасної бойової частини становить 40-50 кілограм».

Ігор Черняк, нагадує громадянам, що у випадку виявлення будь-яких підозрілих предметів, схожих на снаряди, міни, інші боєприпаси чи їх рештки, у випадку виявлення безпілотних літальних апаратів, типу «Шахед» («Герань-2»), та інших, а також ракет або їх залишків ні в якому разі не підходьте близько до них, не чіпайте їх і не проводьте з ними жодних маніпуляцій.

Перше, що треба зробити у таких випадках, це відійти від підозрілого предмета подалі та повідомити про знахідку органи влади, військових чи поліцію зателефонувавши на лінію 102.

Сапери поліції прибудуть на місце та знешкодять знайдений вибухонебезпечний предмет».

Прикордонники зупинили російську диверсійно-розвідувальну групу на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11923-prykordonnyky-zupynyly-rosiisku-dyversiino-rozviduvalnu-hrupu-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.