Сьогодні вночі рашисти вдарили по енергетичні системі СУМЩИНИ: підрозділи ППО ЗСУ збили 12 «шахедів»…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«В ніч на 6 травня ворог наніс авіаційні удари по енергетичній системі Сумщини.

Силами підрозділів протиповітряної оборони ЗСУ було збито 12 ударних БпЛА типу “Шахед”.

Внаслідок атаки росіян без електроенергії залишились населені пункти Сумського, Роменського та Охтирського районів.

Завдяки злагодженим та професійним діям аварійних служб, енергетиків, вночі електропостачання у постраждалих районах, та частково у місті Суми було відновлено. Роботи тривають.

В екстреному порядку було скликано комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої ухвалені рішення щодо відновлення роботи об'єктів критичної інфраструктури за рахунок аварійних джерел живлення.

Розгорнуті та готові надавати допомогу пункти незламності.

Зберігаємо спокій, дотримуємось правил безпеки.

Слава Збройним силам України!»

По території СУМЩИНИ минулої доби рашисти нанесли 246 ударів, сьогоднішніх ночі та ранку – 4… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12022-po-terytorii-sumshchyny-mynuloi-doby-rashysty-nanesly-246-udariv-sohodnishnikh-nochi-ta-ranku-4

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.