27-річний КОСТЯНТИН ГАЛАН, гранатометник, отримав три тяжкі поранення, і після останнього повернутися на фронт більше не міг: став обмежено придатним та почав службу у ТЦК та СП (відео)…

27-річний Костянтин Галан повернувся з Німеччини за декілька тижнів до великого вторгнення.

Він відчував, що Росія піде на Україну з повномасштабним наступом, тож вирішив стати на захист держави. До цього чоловік готувався та наполегливо тренувався.

Спочатку воював на Київщині, потім – на Миколаївському напрямку, а згодом потрапив на Схід. Гранатометник отримав три тяжкі поранення, і після останнього повернутися на фронт більше не міг.

Став обмежено придатним та почав службу у Волинському ТЦК та СП…

КАТЕРИНА П’ЯТИШКІНА, санітарний інструктор, Героїня з міста ПУТИВЛЬ, загинула, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11962-kateryna-pyatyshkina-sanitarnyi-instruktor-heroinia-z-putyvlya-zahynula-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.