Прикордонники зупинили російську диверсійно-розвідувальну групу на СУМЩИНІ…

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ повідомила:

«Російські диверсанти не полишають спроб проникнути на територію України.

Учора на Сумщині прикордонники, які виконували бойове завдання на одному з напрямків держкордону, виявили декілька осіб ворожої ДРГ, які рухалися з території країни-агресора.

По диверсантах одразу відкрили вогонь на ураження, зав’язався стрілецький бій.

Для протидії ДРГ висунулися резерви підрозділів Держприкордонслужби, НГУ та ЗСУ, задіяно артилерійський та мінометний розрахунки.

Злагоджені дії охоронців кордону та інших складових Сил оборони України зірвали плани противника, змусивши ворога відійти назад.

Сили оборони України роблять все необхідне, аби захистити українську територію від російського агресора», повідомив сайт https://dpsu.gov.ua/

Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 квітня 2024 року: квітневе тепло… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11922-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-3-kvitnia-2024-roku-kvitneve-teplo

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.