У Бурині від нової автозупинки до пасажирського транспорту можна хіба що допливати…

Про те, що поруч з автозупинкою в центрі Бурині міська влада збудувала ще одну, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав не неодноразово.

Також повідомляв, що її поставили безпосередньо в калюжу, вона не захищає ні від вітру, а ні від дощу…

Тим паче, що за нею є автозупинка, яка тут уже кілька десятиліть.

І пасажири, чекаючи на пасажирський транспорт, перебувають саме у ній.

Навіщо було викидати бюджетні кошти на вітер, будуючи таку недієздатну автозупинку?

Правда, там, де була калюжа, поклали асфальт. Тепер тут калюжа розташовується на асфальті...

Усюди сухо, а тут є міні-басейн...

Вчора, 08 липня 2020 року, пройшов не сильно інтенсивний дощ. Проте сьогодні до автобуса чи до маршрутки можна було пройти хіба що в чоботях, а чи добратися плавом…

А що ж тут буде восени, коли дуже часто випадатимуть опади?

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.